LED-dimtrafo Hide-a-lite FDIM 24V 60W
Rek. pris 1 273 kr
819 kr
Se priset!

FDIM 24V 60W
819 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kraftfull dimtrafo för 12 och 24V LED-strippar. Perfekt för fasdimring av LEDstrip singelfärg via vriddimmer. Minnesfunktion som tänder upp med senast inställda värde efter spänningsbortfall. Belastning 15-60W.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Kraftfull dimtrafo för 12 och 24V LED-strippar. Perfekt för fasdimring av LEDstrip singelfärg via vriddimmer. Minnesfunktion som tänder upp med senast inställda värde efter spänningsbortfall. Belastning 15-60W.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7982341 |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 24 V |
| Höjd | 32 mm |
| Längd | 210 mm |
| Material | Plast |
| Produkttyp | LED-dimtrafo 24V |
| Vikt | 0,3 kg |
| Bredd | 50 mm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7392971146348 |
