LED-driver Astro 1-10V
1 800 kr

1-10V
1 800 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
AstroBeskrivning
LED-driver Astro 1-10V är en dimbar driver för installation av LED armaturer. IP20.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS6008098 |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 22 mm |
| Material | Plast |
| Serie | Driver |
| Produkttyp | Drivdon |
| Bredd | 110,4 mm |
| EAN-nr | 5038856601664 |

