LED-trafo Hide-a-lite SLT 12V 60W
Rek. pris 2 261 kr
931 kr
Se priset!

SLT 12V 60W
931 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-15
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Likspänningstransformator avsedd att användas till 12V LED-ljuskällor. Inbyggt kortslutningsskydd, överbelastningsskydd och överhettningsskydd med automatisk återstart. Med skruvplintar och dragavlastning.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Likspänningstransformator avsedd att användas till 12V LED-ljuskällor. Inbyggt kortslutningsskydd, överbelastningsskydd och överhettningsskydd med automatisk återstart. Med skruvplintar och dragavlastning.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7981490 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Anslutning | Skruvplint |
| Bredd | 45 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Djup | 175 mm |
| EAN-nr | 7392971131719 |
