Muff Hide-a-lite Tillbehör för Fönsternischer 2-vägs 16 mm Plast
Rek. pris 299 kr/frp
175 kr/frp
Se priset!

Tillbehör för Fönsternischer 2-vägs 16 mm Plast
175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Muff 2-vägs 16 mm från Hide-a-lite är ett tillbehör för enkelt och tidsbesparande montage av Core Smart i fönsternischer. Den monteras i regel ovan fönstersmyg och möjliggör anslutning av 2 st 16 mm flexslangar. Loopa enkelt och samla fördraget kablage i det invändiga 25 mm röret. Core smart kan även monteras direkt i röret. Beroende på installation behöver endast en slang dras genom diffusionsspärren vilket minskar risken för luftläckage.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Muff 2-vägs 16 mm från Hide-a-lite är ett tillbehör för enkelt och tidsbesparande montage av Core Smart i fönsternischer. Den monteras i regel ovan fönstersmyg och möjliggör anslutning av 2 st 16 mm flexslangar. Loopa enkelt och samla fördraget kablage i det invändiga 25 mm röret. Core smart kan även monteras direkt i röret. Beroende på installation behöver endast en slang dras genom diffusionsspärren vilket minskar risken för luftläckage.
Denna 2-vägs muff från Hide-a-lite är en idealisk lösning för dig som vill skapa en snygg och effektiv inomhusbelysning. Den är tillverkad av vit plast och har en kompakt design som gör den diskret i alla typer av inredningar. Med dess hjälp kan du enkelt organisera och skydda dina kablar, vilket inte bara bidrar till en snyggare miljö, men också till en säkrare. Dessutom är den utformad för att minimera luftläckage, vilket kan bidra till en mer energieffektiv bostad. Perfekt för dig som vill ha en praktisk och estetisk lösning för din belysning.
Fördelar: Muff Hide-a-lite Tillbehör för Fönsternischer 2-vägs 16 mm Plast
- Optimerar kabelhantering
- Minimerar luftläckage
- Snabb och smidig installation
Fördelar: Muff Hide-a-lite Tillbehör för Fönsternischer 2-vägs 16 mm Plast
- Optimerar kabelhantering
- Minimerar luftläckage
- Snabb och smidig installation
Recensioner
Per HVerifierad köpare
för 1 år sedanLöste ett tekniskt problem på ett elegant sätt
+ Enkel att installera
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7910387 |
| Färg | Vit |
| Material | Plast |
| Antal (st/frp) | 10 st/frp |
| Höjd | 29 mm |
| Vikt | 15 kg |
| Bredd | 62 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 3767 |
| Djup | 71 mm |
| Diameter | 28 mm |
| EAN-nr | 7392971139067 |


