Pendel Hide-a-lite Kit 2 st 150 cm M4
Rek. pris 1 730 kr
939 kr
Se priset!

Kit 2 st 150 cm M4
939 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pendel Kit 2 st 150 cm M4 från Hide-a-lite är ett nedpendlingskit som innehåller 2 st 1500 mm vajrar med gängade M4-ändar, 2 skarvbläck och 2 vajerfästen. Den passar till Hide-a-lites aluminiumprofiler Lean och Curl. Exempel på användningsområde är profil med LED-strip nedpendlad över bord.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Pendel Kit 2 st 150 cm M4 från Hide-a-lite är ett nedpendlingskit som innehåller 2 st 1500 mm vajrar med gängade M4-ändar, 2 skarvbläck och 2 vajerfästen. Den passar till Hide-a-lites aluminiumprofiler Lean och Curl. Exempel på användningsområde är profil med LED-strip nedpendlad över bord.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7501292 |
| Färg | Krom |
| Höjd | 1 mm |
| Längd | 1500 mm |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Vikt | 0,073 kg |
| Bredd | 1 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971125381 |
