Profil Hide-a-lite Hidden Aluminium Tillbehör LED Belysning 2m
Rek. pris 869 kr
449 kr
Se priset!

Hidden Aluminium Tillbehör LED Belysning 2m
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Profil Hidden Aluminium 2 m från Hide-a-lite är en profil för montage mellan tak och vägg för att skapa ett dekorativt släpljus längs väggytan.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Profil Hidden Aluminium 2 m från Hide-a-lite är en profil för montage mellan tak och vägg för att skapa ett dekorativt släpljus längs väggytan.
Du kan köpa till ett täcklock för extra effekt. Täcklock väljs utifrån önskat utseende och ljusbild. Med Täcklock Opal skapas ett jämnt ljus, vilket är perfekt när man vill skapa enhetligt lysande linjer. Med Täcklock Lins 30° skapas ett mer riktat ljus för en tydlig ”Wallwasher” effekt.
Fördelar: Profil Hide-a-lite Hidden Aluminium Tillbehör LED Belysning 2m
- Skapar dekorativt släpljus
- Möjlighet till extra effekt med täcklock
- Anpassningsbar ljusbild med olika täcklock
Fördelar: Profil Hide-a-lite Hidden Aluminium Tillbehör LED Belysning 2m
- Skapar dekorativt släpljus
- Möjlighet till extra effekt med täcklock
- Anpassningsbar ljusbild med olika täcklock
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7501302 |
| Färg | Aluminium |
| Djup | 2000 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Vikt | 0,69 kg |
| Bredd | 29 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971125473 |


