Profil Hide-a-lite Neon Top IP67 2 m
564 kr
399 krSpara 29 %Kampanj

Neon Top IP67 2 m
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Profil Hide-a-lite Neon Top IP67 2 m är en profil i aluminium till LED-strip Neon Top IP67. Förenklar montaget av raka längder. Levereras i 2 m längder.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Profil Hide-a-lite Neon Top IP67 2 m är en profil i aluminium till LED-strip Neon Top IP67. Förenklar montaget av raka längder. Levereras i 2 m längder.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7507415 |
| Färg | Aluminium |
| Höjd | 18 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Neon |
| Produkttyp | Tillbehör LED-strip |
| Vikt | 0,49 kg |
| Bredd | 20 mm |
| EAN-nr | 7392971141794 |


