Profil Hide-a-lite Stair Aluminium 2 m
Rek. pris 1 370 kr
715 kr
Se priset!

Stair Aluminium 2 m
715 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Profil Stair Aluminium 2 m från Hide-a-lite är en profil med nedåtriktat ljus för att belysa trappsteg och andra nivåskillnader på ett dekorativt och säkert sätt. I profilen finns plats för dold kabeldragning. Du kan köpa till täcklock för att skydda och förändra utseende och ljusbild.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Profil Stair Aluminium 2 m från Hide-a-lite är en profil med nedåtriktat ljus för att belysa trappsteg och andra nivåskillnader på ett dekorativt och säkert sätt. I profilen finns plats för dold kabeldragning. Du kan köpa till täcklock för att skydda och förändra utseende och ljusbild.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7501303 |
| Färg | Aluminium |
| Djup | 2000 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Stair |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Vikt | 1,36 kg |
| Bredd | 54 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971125480 |

