Reflektor Hide-a-lite Highlite Svart/Alu
Rek. pris 1 171 kr
1 169 kr
Se priset!

Highlite Svart/Alu
1 169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Reflektor för dig som enkelt vill förändra utseendet på din Highlite-armatur. Förstärker armaturens estetiska uttryck.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Reflektor för dig som enkelt vill förändra utseendet på din Highlite-armatur. Förstärker armaturens estetiska uttryck.
Reflektor för dig som enkelt vill förändra utseendet på din Highlite-armatur. Förstärker armaturens estetiska uttryck och finns i alu, svart samt linjeprisma.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7217089 |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP65 |
| Diameter | 435 mm |
| Höjd | 130 mm |
| Material | Polykarbonat |
| Serie | Highlite IP65 |
| Produkttyp | Tiilbehör Höghöjdsarmatur |
| Vikt | 0,34 kg |
| EAN-nr | 7392971146058 |



