Reflektorband Hide-a-lite 15 mm 4 m
Rek. pris 399 kr
205 kr
Se priset!

15 mm 4 m
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Reflektorband 15 mm 4 m från Hide-a-lite används som tillbehör till Hide-a-lites profiler Maxi U & T. Det ökar ljusflödet med upp till 20% och fästes på insidan av profilen för att reflektera ut mer ljus ur profilen.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Reflektorband 15 mm 4 m från Hide-a-lite används som tillbehör till Hide-a-lites profiler Maxi U & T. Det ökar ljusflödet med upp till 20% och fästes på insidan av profilen för att reflektera ut mer ljus ur profilen.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7502181 |
| Färg | Vit |
| Djup | 4000 mm |
| Höjd | 1 mm |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Bredd | 15 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971127767 |
