Reservglas Gnosjö Konstsmide Set 7347
Rek. pris 180 kr
174 kr
Se priset!

Set 7347
174 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Reservglas Gnosjö Konstsmide Set 7347 är ett reservglasset till Carpi Medium.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7347-001 |
| Färg | Klar |
| Djup | 135 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas |
| Serie | Carpi |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Reservglas |
| Vikt | 0,879 kg |
| Bredd | 180 mm |
| EAN-nr | 7318303470011 |

