Skyddstejp Hide-a-lite Svart
Rek. pris 342 kr
169 kr
Se priset!

Svart
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skyddstejp Svart från Hide-a-lite är en antihalktejp till Hide-a-lites profil Stair. Du kan fixera täckbandet i spåret över de försänkta skruvarna i profilen.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Skyddstejp Svart från Hide-a-lite är en antihalktejp till Hide-a-lites profil Stair. Du kan fixera täckbandet i spåret över de försänkta skruvarna i profilen.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7501305 |
| Färg | Svart |
| Djup | 2000 mm |
| Höjd | 1 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Bredd | 9 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971125503 |
