Skyltbelysning Hide-a-lite Scout G2 50 XS Asymmetrisk
Rek. pris 3 719 kr
1 715 kr
Se priset!

Scout G2 50 XS Asymmetrisk
1 715 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skyltbelysning Hide-a-lite Scout G2 50 XS Asymmetrisk är den perfekta belysningslösningen för snabb och enkel installation där du får arm med kopplingsbox och armatur ihop. Underlättar för dig som vill belysa skyltar och fasader. DIP-Power 10W/20W/30W, 1500-4250lm. 80°x150° spridning. IP66, IK08.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Skyltbelysning Hide-a-lite Scout G2 50 XS Asymmetrisk är den perfekta belysningslösningen för snabb och enkel installation där du får arm med kopplingsbox och armatur ihop. Underlättar för dig som vill belysa skyltar och fasader. DIP-Power 10W/20W/30W, 1500-4250lm. 80°x150° spridning. IP66, IK08.
Vid val av Scout G2 Sign 50 XS kan du enkelt ändra effekten med DIP-Switch Power. Armaturen levereras komplett med 0,5m eller 1m arm, båda med inkluderad kopplingsbox och medföljande öppningsbara plintar. Armatur och skyltbelysningsarm går att montera på Montageplåt för ökad stabilitet. Scout G2 Sign 50 XS levereras med 50cm arm. Scout G2 Sign 100 S levereras med 100cm arm.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7768006 |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP66 |
| Energieffektivitet | D |
| Höjd | 84 mm |
| Längd | 752 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Scout G2 |
| Produkttyp | Strålkastare, Skyltbelysning |
| Vikt | 3,4 kg |
| Bredd | 168 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7392971146157 |



