Skyltbelysnings Arm Hide-a-lite Svart
Rek. pris 1 273 kr
fr.849 kr
Se priset!
Välj variant

Svart
849 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skyltbelysnings Arm Hide-a-lite Svart är en skyltbelysningsarm i pulverlackerad aluminium. Tillbehör som underlättar för dig som vill belysa skyltar och fasader. Levereras med inkluderad kopplingsbox och medföljande öppningsbara plintar. Monteras på vägg över eller under skylt. Kan även monteras tillsammans med tillbehör Montageplåt för ökad stabilitet.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Skyltbelysnings Arm Hide-a-lite Svart är en skyltbelysningsarm i pulverlackerad aluminium. Tillbehör som underlättar för dig som vill belysa skyltar och fasader. Levereras med inkluderad kopplingsbox och medföljande öppningsbara plintar. Monteras på vägg över eller under skylt. Kan även monteras tillsammans med tillbehör Montageplåt för ökad stabilitet.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Färg | Svart |
| Höjd | 90 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Scout G2 |
| Produkttyp | Tillbehör Strålkastare |
| Bredd | 123 mm |
| Längd | 512, 1012 mm |
| Vikt | 0,99, 0,855 kg |


