Snoot Hide-a-lite Snoot Optic Track
Rek. pris 188 kr
fr.179 kr
Se priset!
Välj variant

Snoot Optic Track
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Snoot Hide-a-lite Snoot Optic Track är en snoot till Optic Track. Används för att skärma av ljuset och öka avbländningen, kan kombineras med bikakeraster.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Snoot Hide-a-lite Snoot Optic Track är en snoot till Optic Track. Används för att skärma av ljuset och öka avbländningen, kan kombineras med bikakeraster.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Färg | Svart, Vit |
| Produkttyp | Tillbehör Spotlight |
| Material | Aluminium |
| Serie | Optic Track |
| Utförande | Till Optic Track L, Till Optic Track S/M |
| Längd | 84, 94 mm |
| Höjd | 38, 40 mm |
| Vikt | 0,1, 0,15 kg |
| Bredd | 84, 94 mm |
| Diameter | 84, 94 mm |
