Split Gnosjö Konstsmide Till 12vsystem 3 Uttag
99 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Split Gnosjö Konstsmide till 12Vsystem 3 uttag
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7649-000 |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | Transformator |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Split |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Djup | 1,8 cm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 5,5 cm |
| Bredd | 6,2 cm |
| EAN-nr | 7318307649000 |

