Stolpfäste Hide-a-lite Ø55-90mm Svart
Rek. pris 1 273 kr
815 kr
Se priset!

Ø55-90mm Svart
815 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stolpfäste Hide-a-lite Ø55-90mm Svart är ett stolpfäste avsett för montage av 1-2st armaturer och passar på stolpe med diameter 55-90mm. Går att kombinera med dosplåt. Fler kraftiga tillbehör finns som bland annat möjliggör montage på stolpe och montageplåt.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Stolpfäste Hide-a-lite Ø55-90mm Svart är ett stolpfäste avsett för montage av 1-2st armaturer och passar på stolpe med diameter 55-90mm. Går att kombinera med dosplåt. Fler kraftiga tillbehör finns som bland annat möjliggör montage på stolpe och montageplåt.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7767391 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 48 mm |
| Längd | 334 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Scout G2 |
| Produkttyp | Tillbehör Strålkastare |
| Vikt | 2,61 kg |
| Bredd | 60 mm |
| EAN-nr | 7392971146249 |



