Täcklock Hide-a-lite Opal 28 mm 2 m
Rek. pris 1 193 kr
649 kr
Se priset!

Opal 28 mm 2 m
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Täcklock Opal 28 mm 2 m från Hide-a-lite är ett opalt täcklock som skapar ett jämnt och prickfritt ljus även med högintensiva LED-strippar. Det är bra att använda om man vill skapa jämt lysande linjer eller ett mjukare, mer diffust ljus. Passar till Hide-a-lites profiler med invändigt mått 28 mm.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Täcklock Opal 28 mm 2 m från Hide-a-lite är ett opalt täcklock som skapar ett jämnt och prickfritt ljus även med högintensiva LED-strippar. Det är bra att använda om man vill skapa jämt lysande linjer eller ett mjukare, mer diffust ljus. Passar till Hide-a-lites profiler med invändigt mått 28 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7502179 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 8 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Serie | Opal |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Bredd | 28 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971127743 |
