Täcklock Hide-a-lite Opal 4 mm 1 m
Rek. pris 151 kr
69 kr
Se priset!

Opal 4 mm 1 m
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Täcklock Opal 4 mm 1 m från Hide-a-lite är ett opalt täcklock för profilerna Micro U och Micro T. Det skyddar LED-strippen och skapar ett jämnt och prickfritt ljus. Locket är bra att använda för jämt lysande linjer eller ett mjukare, mer diffust ljus.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Täcklock Opal 4 mm 1 m från Hide-a-lite är ett opalt täcklock för profilerna Micro U och Micro T. Det skyddar LED-strippen och skapar ett jämnt och prickfritt ljus. Locket är bra att använda för jämt lysande linjer eller ett mjukare, mer diffust ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7502940 |
| Färg | Vit |
| Djup | 1000 mm |
| Höjd | 5 mm |
| Serie | Opal |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Bredd | 4 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971130323 |
