Täcklock Hide-a-lite Prisma 28 mm 2 m
Rek. pris 1 193 kr
649 kr
Se priset!

Prisma 28 mm 2 m
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Täcklock Prisma 28 mm 2 m från Hide-a-lite är ett prismatiskt täcklock med maximalt ljusutsläpp som skapar ett bra avbländat arbets- och allmänljus. Locket passar till Hide-a-lites profiler med invändigt mått 28 mm.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Täcklock Prisma 28 mm 2 m från Hide-a-lite är ett prismatiskt täcklock med maximalt ljusutsläpp som skapar ett bra avbländat arbets- och allmänljus. Locket passar till Hide-a-lites profiler med invändigt mått 28 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7502180 |
| Färg | Transparent |
| Höjd | 8 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Serie | Prisma |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Bredd | 48 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971127750 |
