Täckring Hide-a-lite 130 Ø85 Svart
Rek. pris 279 kr
155 kr
Se priset!

130 Ø85 Svart
155 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-18
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Täckring från Hide-a-lite för håltagningar upp till Ø125mm, passar armaturer med håltagning upp till Ø85mm. Perfekt när du vill byta ut befintliga armaturer och hålmåtten inte passar. Spara tid och pengar med en täckring istället för en kostsam takrenovering. Tålig ytbehandling och rostfria fjädrar för både inom- och utomhusmiljöer.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Täckring från Hide-a-lite för håltagningar upp till Ø125mm, passar armaturer med håltagning upp till Ø85mm. Perfekt när du vill byta ut befintliga armaturer och hålmåtten inte passar. Spara tid och pengar med en täckring istället för en kostsam takrenovering. Tålig ytbehandling och rostfria fjädrar för både inom- och utomhusmiljöer.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7474490 |
| Färg | Svart |
| Produkttyp | Tillbehör downlights |
| Håltagningsmått | 97-125 mm |
| Material | Aluminium |
| Tillverkarens Art.Nr. | 3793 |
| Höjd | 3 mm |
| Diameter | 130 mm |
| EAN-nr | 7392971139821 |

