Täckring Hide-a-lite Optic S 95
Rek. pris 169 kr
167 kr
125 krSpara 25 %Kampanj

Optic S 95
125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Täckring från Hide-a-lite för accentarmaturen Optic S Quick ISO. Perfekt när du vill byta ut befintliga downlights med större håltagningsmått, upp till 85mm. Tålig ytbehandling för både inom- och utomhusmiljöer.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Täckring från Hide-a-lite för accentarmaturen Optic S Quick ISO. Perfekt när du vill byta ut befintliga downlights med större håltagningsmått, upp till 85mm. Tålig ytbehandling för både inom- och utomhusmiljöer.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7474496 |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Tillbehör downlights |
| Håltagningsmått | 55-85 mm |
| Material | Aluminium |
| Tillverkarens Art.Nr. | 3923 |
| Höjd | 5 mm |
| Diameter | 95 mm |
| EAN-nr | 7392971139883 |



