Täckring Hide-a-lite Vit
Rek. pris 328 kr
fr.135 kr
Se priset!
Välj variant

Vit
135 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Täckring Vit från Hide-a-lite är perfekt när du vill byta ut befintliga armaturer och hålmåtten inte passar.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Täckring Vit från Hide-a-lite är perfekt när du vill byta ut befintliga armaturer och hålmåtten inte passar.
Täckringen finns i flera mått.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Täckring |
| Material | Aluminium |
| Bredd | 130, 180, 250 mm |
| Höjd | 3, 43, 55 mm |
| Vikt | 0,15, 0,053, 0,247 kg |
| Diameter | 85, 108, 142 mm |

