Täckskiva Hide-a-lite Panel Rund
Rek. pris 829 kr
409 kr
Se priset!

Panel Rund
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Täckskiva Panel Rund från Hide-a-lite är ett tillbehör för att skapa ett runt ljusutsläpp med LED-paneler för 60x60 plocktak (595x595 mm).
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Täckskiva Panel Rund från Hide-a-lite är ett tillbehör för att skapa ett runt ljusutsläpp med LED-paneler för 60x60 plocktak (595x595 mm).
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7012483E |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Bredd | 595 mm |
| Längd | 595 mm |
| Höjd | 2 mm |
| EAN-nr | 7392971128566 |

