Tak-/väggfäste Hide-a-lite Highlite Svart
Rek. pris 508 kr
349 kr
Se priset!

Highlite Svart
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tak-/väggfäste Hide-a-lite Highlite Svart är ett robust tillbehör till Highlite IP65 för montage i tak eller på vägg. Justerbar 90°.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Tak-/väggfäste Hide-a-lite Highlite Svart är ett robust tillbehör till Highlite IP65 för montage i tak eller på vägg. Justerbar 90°.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7217090 |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP65 |
| Höjd | 188 mm |
| Längd | 234 mm |
| Material | Metall |
| Serie | Highlite IP65 |
| Produkttyp | Tiilbehör Höghöjdsarmatur |
| Vikt | 0,46 kg |
| Bredd | 54 mm |
| EAN-nr | 7392971146065 |


