Trafo Hide-a-lite Garden 12V 24W
Rek. pris 1 343 kr
549 kr
Se priset!

Garden 12V 24W
549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trafo Garden 12V 24W från Hide-a-lite är ett plug-in trafo IP44 12V DC för Hide-a-lites Garden-sortiment, med skruvkoppling för enkel och snabb anslutning. Kompletteras med Skarvkabel Garden. 0-24W, IP44
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Trafo Garden 12V 24W från Hide-a-lite är ett plug-in trafo IP44 12V DC för Hide-a-lites Garden-sortiment, med skruvkoppling för enkel och snabb anslutning. Kompletteras med Skarvkabel Garden. 0-24W, IP44
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7981771 |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Drivdon |
| Material | Plast |
| Anslutning | Plug-in |
| Bredd | 76 mm |
| Serie | Garden |
| Höjd | 105 mm |
| Spänning | 12 V |
| Vikt | 0,04 kg |
| EAN-nr | 7392971135229 |

