Transformator Hide-a-lite Garden 12W 12V DC Tillbehör Utebelysning
Rek. pris 522 kr
285 kr
Se priset!

Garden 12W 12V DC Tillbehör Utebelysning
285 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-15
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trafo Garden 12W 12V DC från Hide-a-lite är ett plug-in trafo IP44, 12W 12V DC för Decklight Garden och Spotlight Garden, med skruvkoppling för enkel och snabb anslutning. Det kan kompletteras med Skarvkabel Garden.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Trafo Garden 12W 12V DC från Hide-a-lite är ett plug-in trafo IP44, 12W 12V DC för Decklight Garden och Spotlight Garden, med skruvkoppling för enkel och snabb anslutning. Det kan kompletteras med Skarvkabel Garden.
Detta drivdon från Hide-a-lite är utformad för att vara enkel att installera, vilket gör det till ett utmärkt val för de som vill lägga till extra belysning i hemmet utan att behöva anlita en elektriker. Dessutom är den flexibel och kan användas med en mängd olika ljuskällor, vilket gör det möjligt att skapa den perfekta atmosfären för varje rum. Med sin energieffektiva design bidrar den till att minska energiförbrukningen och därmed minska dina energikostnader. Oavsett om du vill belysa ett arbetsområde, skapa en mysig atmosfär i vardagsrummet eller lägga till extra ljus i köket, är detta drivdon från Hide-a-lite ett utmärkt val.
Fördelar: Transformator Hide-a-lite Garden 12W 12V DC Tillbehör Utebelysning
- Lätt att installera
- Flexibel användning
- Energieffektiv
Fördelar: Transformator Hide-a-lite Garden 12W 12V DC Tillbehör Utebelysning
- Lätt att installera
- Flexibel användning
- Energieffektiv
Recensioner
Fredrick JVerifierad köpare
för 3 år sedanDen uppfyllde mina krav. Mer bilder på objektet hade varit bra.
+ Gör precis det den ska.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7981379 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Drivdon |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Längd | 45 mm |
| Höjd | 76 mm |
| Spänning | 12 V |
| Bredd | 82 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7392971130385 |
