Tripod Nordlux Kettle 110
Rek. pris 369 kr
fr.353 kr
Se priset!
Välj variant

Kettle 110
353 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tripod Kettle 110 från Nordlux är ett tillbehör som omvandlar din Kettle till en vacker golvlampa med ben. Kettle är portabel och kan användas på terrassen eller inomhus som en vanlig golvlampa i vardagsrummet. Tripoden passar för lampskärmen Kettle i Ø22 mm och Ø36 mm.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Tripod Kettle 110 från Nordlux är ett tillbehör som omvandlar din Kettle till en vacker golvlampa med ben. Kettle är portabel och kan användas på terrassen eller inomhus som en vanlig golvlampa i vardagsrummet. Tripoden passar för lampskärmen Kettle i Ø22 mm och Ø36 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Natur, Svart |
| Utförande | Bärbar |
| Produkttyp | Stolpbelysning |
| Serie | Kettle |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Material | Metall, Trä |
| Höjd | 1023, 1029 mm |
| Vikt | 1,3, 1,7 kg |
| Bredd | 367, 370 mm |
| Djup | 320, 325 mm |
