Bordslampa Gnosjö Konstsmide Capri USB
fr.699 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Capri USB
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordslampa Gnosjö Konstsmide Capri USB är en fyrkantig lampa med USB-kontakt. Den är dessutom dimbar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Bordslampa Gnosjö Konstsmide Capri USB är en fyrkantig lampa med USB-kontakt. Den är dessutom dimbar.
Övrigt
- Antal batterier: 2
- Batteri ingår: Ja
- Antal batterier: 2
- Batteri ingår: Ja
Recensioner
Robert Verifierad köpare
för 2 år sedanHelt perfekta lätta att flytta och ta med sig där man behöver lyse.
KentVerifierad köpare
för 2 år sedanVacker o praktisk
Paula HVerifierad köpare
för 2 år sedanJättefin och flexibel lampa
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grön/Grå, Svart, Terracotta, Vit |
| Sockel | LED |
| Effekt/prestanda | 2,2 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Kollektion | Lounge |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700-3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Capri |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Driftkälla | Batteri |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 3,7 V |
| Djup | 100 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 360 mm |
| Energiförbrukning | 3 kWh/1000h |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 100 mm |
| Energiförbrukning | 3 kWh/år |
| Utförande | Bordslampa |
| Energieffektivitet | A |
| Vikt | 0,8, 0,85 kg |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 10-180 lumen |
