Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Fåglar 40 st LED
Rek. pris 529 kr
408 kr
Se priset!

Fåglar 40 st LED
408 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

5 st fåglar i akryl från Gnosjö Konstsmide med totalt 40 st vita LED-lampor. Anslutningssladd 5 m. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
5 st fåglar i akryl från Gnosjö Konstsmide med totalt 40 st vita LED-lampor. Anslutningssladd 5 m. För utomhusbruk.
Recensioner
ÅkeVerifierad köpare
för 4 månader sedanInte 40 st fåglar utan 5 st. Borde vara dimbar lite väl starkt ljus.
+ Ser ut som på bilden
- Saknar npgon form av fäste för att kuna sätt i en buske
TaxmanVerifierad köpare
för 6 år sedanJättefina och prisvärda. Dock ganska små
Elisabeth CVerifierad köpare
för 6 år sedanÄntligen har vi jättefina småfåglar på balkongen som inte skräpar ner! Enda besvikelsen var det kalla ljuset i slingan.
+ Juliga
- Kallt ljussken
Katarina HVerifierad köpare
för 7 år sedanFåglarna motsvarade mina förväntningar till 100%.Levererades snabbt.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6144-203 |
| Färg | Transparent |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 24 V |
| Energieffektivitet | A |
| Höjd | 115 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Akryl |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318301442034 |

