Fasadbelysning Astro Elis Twin LED
fr.3 090 kr
Välj variant

Elis Twin LED
3 090 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fasadbelysning Astro Elis Twin LED är en stilfull vägglampa från Astro. Den passar bra både som utomhus- och som inomhuslampa.
Varumärke
AstroBeskrivning
Fasadbelysning Astro Elis Twin LED är en stilfull vägglampa från Astro. Den passar bra både som utomhus- och som inomhuslampa.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Färg | Mässing, Svart |
| Sockel | Integrerad LED |
| Effekt/prestanda | 8,2 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 141 mm |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | F |
| Bredd | 141 mm |
| Serie | Elis |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Djup | 51 mm |
| Effekt/prestanda | 8,2 kW |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Material | Aluminium, Mässing |
