Fasadbelysning Astro Mast Light Costal Matt Betong
Rek. pris 3 300 kr
2 617 kr
Se priset!

Mast Light Costal Matt Betong
2 617 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fasadbelysning Astro Mast Light Costal Matt Betong är en av Astros utomhusbelysningar i deras Coastal sortiment. Coastal är speciellt framtagen för utomhusinstallation nära kusten och kombinerar en slående design med enastående hållbarhet som gör att den kan motstå allt som vädret kan kasta på den. Coastal kan även placeras inomhus i badrum eller i ett spa.
Varumärke
AstroBeskrivning
Fasadbelysning Astro Mast Light Costal Matt Betong är en av Astros utomhusbelysningar i deras Coastal sortiment. Coastal är speciellt framtagen för utomhusinstallation nära kusten och kombinerar en slående design med enastående hållbarhet som gör att den kan motstå allt som vädret kan kasta på den. Coastal kan även placeras inomhus i badrum eller i ett spa.
Astro lämnar hela 10 års garanti på armaturerna (ej ljuskälla eller elektronik).
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1317006 |
| Färg | Betong |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 89 mm |
| Höjd | 137 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Betong |
| Serie | Mast Light |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 89 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5038856081831 |

