Fasadbelysning Astro Oslo Twin 160
Rek. pris 5 910 kr
fr.4 966 kr
Se priset!
Välj variant

Oslo Twin 160
4 966 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fasadbelysning Astro Oslo Twin 160 är en elegant väggbelysning för utomhusbruk. Denna fyrkantiga lampa har belysning både uppåt och nedåt vilket skapar ett vackert ljusspel på väggen.
Varumärke
AstroBeskrivning
Fasadbelysning Astro Oslo Twin 160 är en elegant väggbelysning för utomhusbruk. Denna fyrkantiga lampa har belysning både uppåt och nedåt vilket skapar ett vackert ljusspel på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1298002A |
| Färg | Svart, Vit |
| Effekt | 6 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Energieffektivitet | F |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Oslo |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 100 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 160 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,9 kg |
| Bredd | 70 mm |
