Grindstolpslykta Gnosjö Konstsmide Trento E27 Rostfri
639 kr
529 krSpara 17 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Grindstolpslykta Gnosjö Konstsmide Trento E27 Rostfri är en elegant stolplykta som levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Grindstolpslykta Gnosjö Konstsmide Trento E27 Rostfri är en elegant stolplykta som levereras utan ljuskälla.
Recensioner
Malin FVerifierad köpare
för 4 år sedanPrecis som förväntat!
Martin ÖVerifierad köpare
för 4 år sedanLätt att installera och bra pris.
Tommy OVerifierad köpare
för 5 år sedanÄr jättenöjd med stolplyktan, lyser upp kanon på uteplatsen. Bra och snabb leverans.
+ Smidig och lättinstallerad
- Inget negativt
Lars Å HVerifierad köpare
för 7 år sedanFörväntad kvalitet för priset. Måste ha en lampa med liten glob. Glas kupa hade varit bättre än plast som det tyvärr var.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7561-000 |
| Färg | Rostfri |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 11 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 115 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Serie | Trento |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Bredd | 115 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 11 kW |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318307561005 |

