Infälld Belysning Gnosjö Konstsmide E27Vit
Rek. pris 949 kr
732 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit

E27
Vit
732 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Infälld Belysning Gnosjö Konstsmide E27 är en elegant infällnadsbelysning för utomhusbruk. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Infälld Belysning Gnosjö Konstsmide E27 är en elegant infällnadsbelysning för utomhusbruk. Den levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- Dubbelisolerad (Klass II)
- IP23
- Inbyggnadsmått: 20x20 cm
- Yttermått: 27x27 cm
- Djup: 14 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x75W/230-240V, E27
- Dubbelisolerad (Klass II)
- IP23
- Inbyggnadsmått: 20x20 cm
- Yttermått: 27x27 cm
- Djup: 14 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x75W/230-240V, E27
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7092-200 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 75 W |
| IP-Klassning | IP23 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 270 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 140 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 270 mm |
| Anslutning | 230 |
| Stil | Klassisk |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307092202 |

