Kabelgenomföring LTC för Solcell
119 kr

för Solcell
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LTCBeskrivning
Kabelgenomföring för solcell. 2 st kablar.
Egenskaper
| Varumärke | LTC |
| Art.Nr. | 2062-1 |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Solcellstillbehör |
| Bredd | 93 mm |
| Bredd | 93 cm |
| Längd | 112 mm |
| Höjd | 50 mm |
| EAN-nr | 7350002694886 |

