Markspett Westal LOT
Rek. pris 269 kr
fr.249 kr
Se priset!
Välj variant

LOT
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Markspettsarmatur med armaturhus i formgjuten aluminium. Ställbar och avger sitt ljus framåt. Bestyckad med en GU10-sockel (IP54). Anpassad för trädgårdar och landskap för t.ex. belysning av buskar eller rabatter. Levereras med 2 meter kabel (3x1.0 kv).
Varumärke
WestalBeskrivning
Markspettsarmatur med armaturhus i formgjuten aluminium. Ställbar och avger sitt ljus framåt. Bestyckad med en GU10-sockel (IP54). Anpassad för trädgårdar och landskap för t.ex. belysning av buskar eller rabatter. Levereras med 2 meter kabel (3x1.0 kv).
Recensioner
David AVerifierad köpare
för 6 år sedanMed tanke priset, utmärkt kvalite.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Färg | Grå, Svart |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Diameter | 92 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Höjd | 315 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Lot |
| Produkttyp | Markarmatur |

