Markspot Gnosjö Konstsmide 230V LED High Power Justerbar Spridning9W
1 689 kr
1 300 krSpara 23 %Kampanj
Vald variant
Effekt/prestanda:
9 W

230V LED High Power Justerbar Spridning
9W
1 300 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Markspot Gnosjö Konstsmide 230V LED High Power Justerbar Spridning är en elegant och praktisk markbelysning för att belysa hus, trädgård eller uteplats. Den har justerbar ljusspridning.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Markspot Gnosjö Konstsmide 230V LED High Power Justerbar Spridning är en elegant och praktisk markbelysning för att belysa hus, trädgård eller uteplats. Den har justerbar ljusspridning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7961-310 |
| Färg | Rostfri |
| Sockel | HPLED |
| Effekt/prestanda | 9 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Djup | 185 mm |
| Bredd | 155 mm |
| Montering | Infälld |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | F |
| Höjd | 115 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål/Aluminium |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Trädgårdsbelysning |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318307961317 |




