Pollare Malmbergs KilVit
645 kr
534 krSpara 17 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Pollare Kil från Malmbergs i aluminium med opalkupa av polykarbonat. Ansluts till plint 3x2,5 mm².
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 9977324 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Djup | 90 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 650 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 90 mm |
| Spänning | 230 V |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Kil |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Pollare |
| EAN-nr | 7392529151060 |

