Pollare Westal TriusCorten
Rek. pris 4 529 kr
3 451 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Corten
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pollare Trius från Westal är en stilren pollare som är lämplig för gångar, trädgårdar och parker. Denna belysning är gjord av strängsprutad aluminium med asymmetriskt ljus. Den har en snabbkopplingsplint och dubbela knockouts för utanpåliggande kabel och vidarekoppling.
Varumärke
WestalBeskrivning
Pollare Trius från Westal är en stilren pollare som är lämplig för gångar, trädgårdar och parker. Denna belysning är gjord av strängsprutad aluminium med asymmetriskt ljus. Den har en snabbkopplingsplint och dubbela knockouts för utanpåliggande kabel och vidarekoppling.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7748604 |
| Färg | Corten |
| Effekt | 10 W |
| IP-Klassning | IP67 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 1000 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Bredd | 160 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Trius |
| Typ | Pollare |
| EAN-nr | 7393047192696 |

