Solcell Vägglykta Star Trading Wally Frost LED
fr.129 kr
fr.116 krFrån 10 %Kampanj
Välj variant

Wally Frost LED
116 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Wally Frost är en väggbelysning som drivs med solcell.
Det finns två val på typ av ljus man vill att den ska lysa med, ON1 lyser med daylight sken, ON2 med ett varmvitt sken. Den frostade ytan gör skenet behagligt. Den är fin att placera på en vägg vid uteplatsen eller som staketbelysning. Placera belysningen där solen kan nå panelen under dagen för att få ultimat laddning till det medföljande batteriet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Frostad |
| Sockel | Fixed |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Wally Frost |
| Produkttyp | SolcellsVagglykta |
| Djup | 30 mm |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Diameter | 60, 80 mm |
| Höjd | 140, 200 mm |
| Bredd | 60, 80 mm |

