Spotlight Malmbergs Home IV IP44 3000K 12VDC
Rek. pris 363 kr
307 kr
Se priset!

IV IP44 3000K 12VDC
307 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spotlight Malmbergs Home IV IP44 3000K 12VDC är en stilren utebelysning. Armaturen är försedd med 2x0,75 m kabel som gör det enkelt att koppla vidare till nästa armatur. Ej dimbar. Drivdon medföljer ej.
Varumärke
Malmbergs HomeBeskrivning
Spotlight Malmbergs Home IV IP44 3000K 12VDC är en stilren utebelysning. Armaturen är försedd med 2x0,75 m kabel som gör det enkelt att koppla vidare till nästa armatur. Ej dimbar. Drivdon medföljer ej.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs Home |
| Art.Nr. | 9977358 |
| Färg | Svart |
| Effekt | 1 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | F |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Typ | Trädgårdsbelysning |
| Spänning | 12 V |
| Diameter | 30 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 630 mm |
| Längd | 90 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 20 ° |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| EAN-nr | 7392529161625 |
