Stolpe Gnosjö Konstsmide Hercules 2,13 MVit
5 379 kr
4 759 krSpara 12 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Stolpe Gnosjö Konstsmide Hercules 2,13 m är en elegant stolpe för montering av stolplykta.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 575-250 |
| Färg | Vit |
| Djup | 265 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 2130 mm |
| Bredd | 265 mm |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Hercules |
| Produkttyp | Stolpbelysning |
| EAN-nr | 7318305752504 |


