Stolplykta Gnosjö Konstsmide Orion E27 med StolpeVit
3 999 kr
2 546 krSpara 36 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stolplykta Gnosjö Konstsmide Orion E27 med Stolpe är en elegant trädgårdsbelysning med klassisk design och en stor, rund kupa. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Stolplykta Gnosjö Konstsmide Orion E27 med Stolpe är en elegant trädgårdsbelysning med klassisk design och en stor, rund kupa. Den levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 468-250 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP23 |
| Djup | 350 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 2400 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 400 mm |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Stolplykta |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Orion |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Stolplykta |
| EAN-nr | 7318304682505 |


