Taklampa Astro Kos ll Rund
fr.1 181 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Kos ll Rund
1 181 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
AstroBeskrivning
Taklampan Kos är en modern taklampa från Astro.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Färg | Grå, Krom, Svart, Vit |
| Sockel | LED GU10 |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Utförande | Plafond |
| Diameter | 85 mm |
| Höjd | 85 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Kos |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Plafond |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 6 kW |

