Taklampa Nordlux Desi 28
fr.499 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Desi 28
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Taklampa Nordlux Desi 28 är en plafond som passar både inomhus och utomhus och kan placeras i tak eller på vägg. Finns i färgerna svart och grå.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Taklampa Nordlux Desi 28 är en plafond som passar både inomhus och utomhus och kan placeras i tak eller på vägg. Finns i färgerna svart och grå.
- Två ljuskällor: 2 x 12 W
- Skyddsklass: 1
Ljuskälla ingår ej.
- Skyddsklass: 1
Ljuskälla ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Grå, Svart |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Utförande | Plafond |
| Material | Aluminium/Plast |
| Diameter | 280 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 80 mm |
| Produkttyp | Taklampa, Taklampa utomhus |
| Energieffektivitet | A++-B |
| Effekt/prestanda | 12 kW |
