Taklampa Norlys London Big
Rek. pris 2 792 kr
fr.1 957 kr
Se priset!
Välj variant

London Big
1 957 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NorlysBeskrivning
Tak London kedja 493A/B
En populär serie i klassisk design. Glas i klar polykarbonat.Finns i två färger. Takmodellerna finns i två storlekar. I serien finns det både stolpar och väggarmaturer.
Recensioner
Thomas EVerifierad köpare
för 2 år sedanRiktigt snygg precis som förväntat
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Höjd | 0,5 m |
| Effekt/prestanda | 77 W |
| Färg | Svart, Vit |
| Energieffektivitet | A+-D |
| IP-Klassning | IP54 |
| Sockel | E27 |
| Serie | London |
| Stil | Klassisk |
| Spänning | 240 V |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Typ | Fasadbelysning |
| Djup | 300 mm |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 77 W |
| Bredd | 300 mm |
| Höjd | 500 mm |

