Tilläggs Istapp Gnosjö Konstsmide 100 M-LED
849 kr
579 krSpara 32 %Kampanj

100 M-LED
579 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tilläggs istapp från Gnosjö Konstsmide med 100 st amber M-LED-lampor svart soft cable. Slingans längd är 2,6 m. För utomhusbruk. OBS! Levereras utan transformator.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Tilläggs istapp från Gnosjö Konstsmide med 100 st amber M-LED-lampor svart soft cable. Slingans längd är 2,6 m. För utomhusbruk. OBS! Levereras utan transformator.
Recensioner
LarsVerifierad köpare
för 6 år sedanSnygg slinga, som i min smak skulle haft något längre ”istappar” så att den blivit något mer ojämn. Den är lite för rak i underkant, för stringent. Produkten som sådan levererades snabbt och räkningen kom efter jag fått slingorna, det är bra.
+ Snygga amber light.
- Se ovan
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4923-817 |
| Färg | Amber |
| Effekt/prestanda | 0,0045 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Spänning | 31 V |
| Energieffektivitet | G |
| Längd | 2,6 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Ljusslinga Extra |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318309238172 |


