Trädgårdslykta Gnosjö Konstsmide Pallas E27 utan StolpeVit
1 699 kr
1 499 krSpara 12 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trädgårdslykta Gnosjö Konstsmide Pallas E27 utan Stolpe är en elegant stolplykta i klassiskt snitt som levereras utan stolpe. Lyktan har akrylglas (klarglas) och är IP 23-klassad. Denna stolplykta är anpassad för utomhusbruk och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Trädgårdslykta Gnosjö Konstsmide Pallas E27 utan Stolpe är en elegant stolplykta i klassiskt snitt som levereras utan stolpe. Lyktan har akrylglas (klarglas) och är IP 23-klassad. Denna stolplykta är anpassad för utomhusbruk och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- 25,5x22x41 cm
- Maxhöjd lampa 215 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- 25,5x22x41 cm
- Maxhöjd lampa 215 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 478-250 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP23 |
| Djup | 220 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 410 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 255 mm |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Pallas |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Stolpbelysning |
| EAN-nr | 7318304782502 |

