Uppladdningsbar Lampa Nordlux Kettle To-Go 36Röd
1 249 kr
Vald variant
Färg:
Röd

Kettle To-Go 36
Röd
1 249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Möjligheterna är oändliga med Kettle-serien eftersom du kan skräddarsy lampan efter dina behov med de utbytbara tillbehören. En vacker kombination av design och funktion – Kettle är inte bara dekorativ utan ger också ett praktiskt ljus som kan justeras i tre nivåer. Det inbyggda batteriet har en hållbarhet på upp till fem timmar vid full effekt och ännu längre om ljuset tonas ner till stämningsbelysning. Batteriet laddas enkelt med den medföljande USB-kabeln.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Möjligheterna är oändliga med Kettle-serien eftersom du kan skräddarsy lampan efter dina behov med de utbytbara tillbehören. En vacker kombination av design och funktion – Kettle är inte bara dekorativ utan ger också ett praktiskt ljus som kan justeras i tre nivåer. Det inbyggda batteriet har en hållbarhet på upp till fem timmar vid full effekt och ännu längre om ljuset tonas ner till stämningsbelysning. Batteriet laddas enkelt med den medföljande USB-kabeln.
Häng den i trädet i trädgården med det medföljande snöret eller placera den direkt på altanen eller på golvet i vardagsrummet. Du kan lägga till ett spett eller ett stativ och förvandla den till en spett-, bords- eller golvlampa. Kettle är tillverkad i hårdplast och är motståndskraftig mot vind och vatten.
Egenskaper
- Lång batteritid
- Hållbara material
- Hög lumeneffekt (300 lumen)
- 3-stegs Moodmaker™
- Vattenbeständig (IP65)
- 5 års LED-garanti
- Dimbar. Har inbyggd dimbar ljuskälla med Moodmaker™-funktion
- Eprel nummer: 1378940/1378942
Egenskaper
- Lång batteritid
- Hållbara material
- Hög lumeneffekt (300 lumen)
- 3-stegs Moodmaker™
- Vattenbeständig (IP65)
- 5 års LED-garanti
- Dimbar. Har inbyggd dimbar ljuskälla med Moodmaker™-funktion
- Eprel nummer: 1378940/1378942
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2018013002 |
| Färg | Röd |
| Sockel | LED Module |
| Effekt/prestanda | 6,8 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Djup | 360 mm |
| Djup | 360 cm |
| Diameter | 360 mm |
| Höjd | 308 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Energiförbrukning | 6,8 kWh/år |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1,5 kg |
| Bredd | 360 mm |
| Bredd | 360 cm |
| Energieffektivitet | E |
| Ljuskälla | 6,8WLED |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Kettle To-Go |
| Produkttyp | Uppladdningsbar Lampa |
| EAN-nr | 5704924012884 |



